Vabzdžiai

Data

Dalyviai

Atsakingi

Veiklos

Vieta

21-25 d.

 

 

 

25 d.

PUG - 4 kl. mokiniai/

ugdytiniai

Vilma Martinkėnienė

 

 

Klasių auklėtojai

Spalio 10 d. burtų keliu išsitraukia „Vabzdį“ ir prie savo klasės ruošia vabzdžio pristatymą.

Klasės viena kitai rotacijos būdu  pristato „vabzdį“.

Kabinetai

 

 

 

Kabinetai, II aukšto koridorius

21-25 d.

1-8 kl. mokiniai

Dailė

Kristina Rimkutė

Mokinių darbų paroda /inscenizacija

„Ateities vabzdys”

II aukšto koridoriaus stendas

21-25 d.

5-8 kl. mokiniai

Technologijos

Jolanta Tamulienė

Sausainių vabzdžio forma  kepimas ir eksponavimas.

235 kab.

25 d.

8.00-8.10 val.

1-4 kl. mokiniai

Fizinis ugdymas

Simonas Giedrys

Daivaras Miškinis

Rytinė mankšta/žaidimas

„Diena/naktis”

 

Mokyklos kieme iš Mindaugo g. pusės 5-8 min.

25 d.

10.40 val.

5-8 kl. mokiniai

Biologija

Virginija Spundzevičienė

 Gyvojo kampelio vabzdžių pristatymas, vabzdžių rinkinių paroda.

Pristatys 8 klasės mokinės.

 

Helovino stendo paruošimas ir pristatymas.

II aukšto foje

pristatymas ir paroda, 234 kab.

 

 

I aukšto foje.

 

25 d.

 

5a ir 8a kl. mokiniai

Biblioteka

Lina Konstantinavičienė

Viktorina ,,Vabzdžiamįslės”. Ordžejaus Sekoros knygos ,,Skruzdėliuko Ferdos nuotykiai” pristatymas

1a ir 4a kl. mokiniams

210 kab.

211 kab.

25 d.

10.40 val.

11.55 val.

 

3-4 kl. mokiniai

1-2 kl. mokiniai

Šokis

Evaldas  Račkauskas

Vabzdžių šokis

Mokyklos kieme iš Mindaugo g. pusės

25 d.

8.50 val.

9.45 val.

 

3-4 kl.

1-2 kl.

Muzika

Darius Mockevičius

Vabzdžių dainelės

 

IV aukšto koridorius prie

411 kab.

25 d.

PUG, 1-4 d.

Dailės būrelis

Ingrida Milerytė

Paroda „Mano vabzdys”

 

I aukšto foje

25 d.

7-8 kl. mokiniai

Fizika

Irmantas Adomaitis

Kūrybinių darbų paroda/pristatymas

„Vabzdžiai mėnesienoje..”

II aukšto foje

24 d.

5-8 kl. mokiniai

Būrelis „Kūrybiniai labirintai”

Violeta Juchnevič

Paroda „Sustok, akimirka žavinga ”

I aukšto foje

25 d.

5, 8 kl. mokiniai

Anglų kalba

Vaida Vitkovskienė

Skaidrių pristatymas apie pasirinktus vabzdžius

409 kab.

25 d.

9.00-9.45 val.

7a kl. mokiniai

Integruota anglų/ istorijos pamoka

Rasa Raudienė,

Loreta Vyšniauskienė

„Skarabėjai”

407 kab.

25 d.

7-8 kl. mokiniai

Anglų kalba

Rasa Raudienė

 

Protmūšis

„Mažų vabalėlių didelis pasaulis”

Aktų salė

Nepamirškite padėkoti autoriui
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
5. 12.25 - 13.10
  • 1. 08.05 - 08.50
  • 2. 09.00 - 09.45
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 11.10 - 11.55
  • 5. 12.25 - 13.10
  • 6. 13.20 - 14.05
  • 7. 14.15 - 15.00
  • 8. 15.10 - 15.55
Pamokų tvarkaraštis