Dieninė vasaros stovykla "Karaliaus Mindaugo vaikai - 2022"

Vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Karaliaus Mindaugo vaikai 2022"

Vaikų vasaros poilsio programa ,,Karaliaus Mindaugo vaikai 2022" vyks birželio 13-22 d.,

dalinai finansuojama Vilniaus m. savivaldybės.

 

Eil. Nr.

Konkreti programos veikla

Veiklos vieta

Veiklos data

Atsakingas asmuo

 

1

2

3

4

6

1.

 

 

MOKSLO IR EKSPERIMENTŲ DIENA.

Stovyklos atidarymas.

Supažindinimas su stovyklos programa, taisyklėmis, higienos, saugos reikalavimais

Mankšta

Pusryčiai

Kūrybinis užsiėmimas “Giliuko laboratorija”

1 grupė

2 grupė

2 grupė: Skaitymo įgūdžių gerinimas.

Judrieji žaidimai mokyklos kieme.

1 grupė

Skaitymo įgūdžių gerinimas.

Judrieji žaidimai mokyklos kieme.

Pietūs

MOKAUSI IŠ KINO”

Bintė (1val. 30min)

Pavakariai

Dienos aptarimas.

 

 

210, 211 kab.

Mokyklos erdvės

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kino teatras „Skalvija”

Birželio 13 d.

 

8.30 – 16.30 val.

 

1-2 kl.

I mokytoja Aida 

II  mokytoja Rima

3-4 kl.

III mokytoja Ingrida Kovalevskienė

IV mokytoja Morta Jankauskaitė

2.

PATYRIMINĖ DIENA

 

Stovyklautojų atvykimas.

Išvykos instruktažas.

Mankšta

Pusryčiai

Išvyka į Anykščius:

(Medžių lajų takas, Anykščių Pažintinis  basų kojų Eco takas, Puntuko akmuo, Laimės žiburys)

 

 

211, 212 kab.

Anykščių raj.

Birželio 14 d.

 

8.30 – 16.30 val.

 

1-2 kl.

I mokytoja Aušra Parapinavičiūtė

II mokytoja Rasita Vekeriotienė

3-4 kl.

III mokytoja Asta Šermukšnienė 

IV mokytoja Vilma Molytė

 

Mok. padėjėja

Violeta Juchnevič

3

 

 

LIETUVIŲ LIAUDIES AMATŲ IR ŽAIDIMŲ DIENA

Stovyklautojų atvykimas.

Išvykos instruktažas.

Mankšta

 

Pusryčiai

 

Edukaciniai užsiėmimai.

1 grupė

1-2 kl.

Lino kelias (eina po10- 15 mokinių)

2 grupė

Muzikuokime kartu (eina po 10- 15 mokinių)

3-4 kl.

1 grupė

Statau namą (eina po 10-15 mokinių)

2 grupė

Jaunimo žaidimai (eina po 10-15 mokinių

 

 

 

Mokyklos kiemas iš Mindaugo g. pusės.

Valgykla

 

 

Rumšiškės.

Lietuvos liaudies buities muziejaus

 

 

 

 

 

Birželio 15 d.

 

 

8.30 – 16.30 val.

 

1-2 kl.

I mokytoja Gražina Tamašauskienė. 

II mokytoja Gabrielė Katkauskaitė

3-4 kl.

III mokytoja Rasita Vekeriotienė

IV mokytoja Asta Šermukšnienė 

Violeta Juchnevič

 

4

 

 

ISTORINĖS LIETUVOS PAŽINIMO DIENA

Stovyklautojų atvykimas.

Mankšta

Pusryčiai

Edukacijos Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijoje.

1-2 kl.

1 grupė  „Orientacinis žaidimas: „ŽEMUTINĖS PILIES PASLAPTYS“;

Istorijų žaidimas: „ESU GIDAS“;

3-4 kl,

2 grupė Žygis į kalnus: „METRAS IKI MAMUTO“.

Pietūs

Jaunųjų turistų veikla:

1-2 kl.

1 grupė: Laipiojimas sienelėmis./ Rišimo mazgai.

Futbolas

3-4 kl.

2 grupė

Karate.

1-4  kl.

Abi grupės bendra treniruotė.

Pavakariai

Dienos aptarimas

 

 

210, 211 kab.

 

Valgykla

 

 

Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijoje

 

 

 

 

 

Valgykla

 

 

 

Mokyklos erdvės

Birželio 16 d.

 

8.30 – 16.30 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-2 kl.

I mokytoja Gražina Tamašauskienė

II mokytoja Gabrielė Katkauskaitė

3-4 kl.

III mokytoja  Džiuljeta Deleckytė

IV mokytoja Vilma Molytė

5.

 

EKSTREMALAUS SPORTO DIENA

Stovyklautojų atvykimas.

Mankšta

Pusryčiai

Išvykos instruktažas.

Veiklos Sky parke

Pavakariai

Dienos aptarimas

 

 

211, 212 kab.

 

Valgykla

 

 

Valgykla

 

 

 

Birželio 17 d.

 

8.30 – 16.30 val.

 

 

 

 

 

1-2 kl.

I mokytoja Gabrielė Katkauskaitė

II mokytoja Aida

3-4 kl.

III mokytoja Džiuljeta Deleckytė

IV mokytoja

Rima Sičiūnienė

Mok. padėjėjos

1. Aleksandra

2. Laima

6.

 

ETNOKULTŪROS PAŽINIMO DIENA.

Stovyklautojų atvykimas.

Mankšta

Pusryčiai

Išvykos instruktažas.

Edukacinės veiklos „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo”

Dienos aptarimas.

 

 

210, 212 kab.

 

Valgykla

Pamerkiai. Varėnos raj.

 Birželio 20 d.

 

8.30 – 16.30 val.

 

 

 

 

 

 

1-2 kl.

I mokytoja Gražina Tamašauskienė.

II mokytoja Aušra P.

3-4 kl.

III mokytoja Vilma Molytė

IV mokytoja Džiuljeta Deleckytė

Mok. padėjėja

1.Violeta Juchnevič

7.

 

AUGALŲ IR VABZDŽIŲ PAŽINIMO DIENA

Stovyklautojų atvykimas.

Pusryčiai

Išvykos instruktažas

Kauno pilis

Vytauto didžiojo universiteto botanikos sodas

1 grupė: Edukacija “Mažieji pasaulio gyventojai- vabzdžiai”

2 grupė: Edukacija „Eksperimentuodami mokomės”

Dienos aptarimas.

 

 

210, 211 kab.

Valgykla

Kauno miestas

 

 

Birželio 21 d.

 

8.30 – 16.30 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

1-2 kl.

I mokytoja Asta Š. 865118294

II mokytoja Aušra P.

 

3-4 kl.

III mokytoja Morta J.

IV mokytoja Ingrida Kovalevskienė

Mok. padėjėja

Violeta Juchnevič

8.

 

 SVEIKATINGUMO DIENA.

Stovyklautojų atvykimas

Mankšta

Pusryčiai

Edukacija

Mėgintuvėlis „Mokslas tai ar pokštas?”

Judrieji žaidimai.

Pietūs

 Veiklos su animatoriais „Linksmasis lagaminas“

Pavakariai

Stovyklos uždarymas.

 

210, 212 kab.

 

Valgykla

 

 

 

 

Valgykla

 

 

Valgykla

Birželio 22 d.

8.30 – 16.30 val.

 

.

 

 

 

 

 

 

 

16.00-16.30 val.

1-2 kl.

I mokytoja Morta Jankauskaitė.

II mokytoja Ingrida Kovalevskienė

3-4 kl.

III Rima Sičiūnienė

IV mokytoja Aida Janukėnaitė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
2. 09.00 – 09.45
  • 1. 08.05 – 08.50
  • 2. 09.00 – 09.45
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.15 – 14.00
  • 7. 14.10 – 14.55
  • 8. 15.05 – 15.50
Sveikatiada
Aktyvi mokykla