MATEMATIKOS, IT, GAMTOS MOKSLŲ METODINĖS GRUPĖS SAVAITĖ

VILNIAUS KARALIAUS MINDAUGO MOKYKLA

MATEMATIKOS, IT, GAMTOS MOKSLŲ METODINĖS GRUPĖS SAVAITĖS

2023 m. kovo 13-24 d.

VEIKLŲ PLANAS

Eil. Nr.

Veikla

Tikslinė grupė

Data, laikas, vieta

Atsakingi asmenys

  1.  

Pamoka kolega-kolegai. Laboratorinis darbas „Mikroskopas – prietaisas, leidžiantis pamatyti ląstelę“.

4b kl. mokiniai
 

7 d., 11.20 val.,  234 kab.

Dominyka Ratkutė

  1.  

Tarptautinė KINGS olimpiada.

4c kl. mokiniai

9 d., 9.55-10.40 val.,
Informacinis centras

Dominyka Ratkutė

  1.  

MOKSLO-LAB olimpiada.

6a kl. mokiniai

6b kl. mokiniai

13 d., 9.55val.,

11.00 val.,

Informacinis centras https://mokslolab.lt/

Dominyka Ratkutė

Sonata Bogusevičienė

  1.  

Konkursas: „Fizikiniai prietaisai - ar juos pažįstu?“.

1-8 klasių mokiniai

14-21 d., II aukšto foje

Irmantas Adomaitis

  1.  

MOKSLO-LAB olimpiada.

5a ir 5b kl. mokiniai

14 d., 12.05-13.45 val.,

Informacinis centras https://mokslolab.lt/

Dominyka Ratkutė

Sonata Bogusevičienė

  1.  

Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-tų klasių mokinių matematinis konkursas „Skaičiuok ir mąstyk“.

6 kl. 2 mokiniai

14 d., 13.00–15.00 val.,

Nuotoliniu būdu Kahoot.it svetainėje

Sonata Bogusevičienė

  1.  

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“.

1-7 kl. mokiniai

16 d., 8.00-11.00 val.,

Mokyklos erdvės

Sonata Bogusevičienė

1-4 kl. mokytojai

  1.  

Tarptautinis matematikos konkursas

„PANGEA 2023“ II etapas.

5-6 kl. mokiniai patekę į II-ąjį etapą

17 d., 8.30-18.00 val.,

Internetinis puslapis www.pangea.lt.

Sonata Bogusevičienė

  1.  

Integruotas projektas ,,Pelėsio tyrimas“.

PUG2

17 d., 10.00 val., 234 kab.

Dominyka Ratkutė

  1.  

Rytinė mankšta mokyklos kieme.

PUG, 1-8 kl. mokiniai

20 d., 8.00 val.

Daivaras Miškinis

Simonas Giedrys

  1.  

Atliktų bandymų su skirtingų skysčių tankiais ekspozicija.

PUG, 1-8 kl. mokiniai

20-24 d., II aukšto foje

Vilma Martinkėnienė

  1.  

Muzikinės pertraukėlės

2a, 2b, 3b, 4c kl.

mokiniai

20 d., 9.50 val., II aukšto dešinė pusė

24 d., 10.40 val., IV aukšto dešinė pusė

Darius Mockevičius

Rugilė Šipelienė

  1.  

Projektai, skirti Žemės dienai paminėti.

Projektų pristatymas.

PUG, 1a, 1b kl. mokiniai

20-23 d.

PUG grupių koridorius,

III aukšto koridorius,

309, 310 kab.

Laura Kviatkovskienė

Agnė Brodovska

Daiva Kolesnikova

  1.  

Pamoka kolega-kolegai. Tema: „Procentai mūsų gyvenime“.

5a kl. mokiniai

20 d., 8.05 val., 306 kab.

Sonata Bogusevičienė

  1.  

Projektų pristatymai.

5-8 kl. mokiniai

20 d., Mokyklos erdvės

Dominyka Ratkutė

  1.  

Bendradarbiavimo valanda.

Mokymo priemonės Mozabook mokymai.

3D priemonių naudojimas ugdymo procese.

Mokytojai

21 d., 15.00 val.

Informacinis centras (409 kab.)

Egidijus Šarmavičius,

Officeday atstovas

  1.  

Aktyvioji pertrauka „Šokis žemės dienai paminėti“.

1-8 kl. mokiniai

22 d.,

Mokyklos kiemas iš Mindaugo g. pusės

Gabrielė Masalskytė

  1.  

VMG lab mobilios laboratorijos pamoka pradinėms klasėms.

4a, 4b, 4c klasių mokinai

22 d., 1-3 pamokos, 203 kab.

Virginija Spundzevičienė

  1.  

Pamoka kolega-kolegai. Tema: „ Daugianariai“.

8a kl. mokiniai

22 d., 9.55 val., 407 kab.

Algirdas Masiulis

  1.  

Praktinės veiklos/eksperimentai „Tyrinėju, atrandu, sužinau...“.

PUG

24 d., 11.00-12.00 val.

Vilma Martinkėnienė

  1.  

II Biologijos olimpiados miesto etapas.

5-8 kl. mokiniai

24 d., 234 kab.

Dominyka Ratkutė

  1.  

Edukacija „Swedbank Finansų laboratorijoje.

5a kl. mokiniai

24 d., 9.00-10.40 val.,

Konstitucijos pr. 20A, Vilnius

Sonata Bogusevičienė

  1.  

Pamoka kolega-kolegai. Tema: „Geometrinės figūros ir jų braižymas“.

7b kl. mokiniai

24 d., 8.05 val., 203 kab.

Diana Končiuvienė

  1.  

Konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“.

7b kl. dvi mokinės

25 d., 10.00 val.,

Žirmūnų g. 1B, Vilnius

Dominyka Ratkutė

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
2. 09.00 – 09.45
  • 1. 08.05 – 08.50
  • 2. 09.00 – 09.45
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.15 – 13.00
  • 6. 13.10 – 13.55
  • 7. 14.05 – 14.50
  • 8. 15.00 – 15.45
Sveikatiada
Sveika mokykla
Aktyvi mokykla