Sporto įvykiai - Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos Nepriklausomybės dieną

• Paskelbė : Vilma Martinkėnienė
  • Paskelbta: 2022-02-17
  • Kategorija: Renginiai

Mokyklos mokiniai antrus metus iš eilės dalyvauja nuotoliniame „Vasario – 16 –osios“ bėgime. Naudojant programą „Strava“, mokiniai bėgo 3km distanciją savo pasirinktoje vietoje. Kaip ir kasmet atsirado mokinių, kurie distanciją pasirinko įveikti lygumų slidėmis. Šiais metai trasą slidėmis įveikė Saulė Našlėnaitė, kurios didžiausias greitis slidinėjimo metu buvo net iki 71km/val. 5 klasių grupėje greičiausias buvo 5b klasės mokinys Gabrielius Eidintas (20 min.). 6 klasių grupėje 3 kilometrus greičiausiai bėgo 6a klasės mokinė Milda Žakevičiūtė (3 km per 26 min.) 7- 8 klasių grupėje, kaip ir pernai, greičiausias buvo 7b klasės mokinys Taironas Šiumeta, kuris distanciją įveikė per 17 minučių.
Kovo 11 – osios minėjimui skirtą dieną mokykloje buvo renkamas taikliausias tritaškių metikas (vaikinai) ir baudų metikė (merginos). Taikliausia baudų metikė buvo ir aiškų pranašumą prieš savo varžoves įrodė Lėja Bielskutė, rezultatu –  5 baudų metimai per 2 minutes. Tritaškių konkurse pirmąją vietą laimėjo Dovydas Jurgaitis, kuris per dvi minutes pataikė net 9 tritaškius. Antrąją vietą laimėjo Aleksandras Druteika (6 tritaškiai, antru ratu - 2), Benas Bielskus (6 tritaškiai, antru ratu -1).
Taip pat buvo organizuojama nauja „Įgūdžių“ rungtis, per kurią reikėjo pademonstruoti greitį su kamuoliu ir taiklumą iš po krepšio.  Rungties nugalėtoju tapo Joris Laurinavičius.