Pradinio ugdymo mokytojų metodinės savaitės veiklos

Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla

Pradinio ugdymo mokytojų metodinės savaitės veiklos

2022 m. kovo 21-25 d.

Eil.

Nr.

Veikla

Vieta, laikas

Atsakingas asmuo

Pastabos

Kovo 21 d.

  1.  

Garso įrašas „Paukščių balsai“.

7.30-14.00 val., mokyklos erdvės

Gražina Tamašauskienė, Lina Sudeikytė.

Įrašas su paukščių įvardinimu

https://www.youtube.com/watch?v=KYVy-DTN488

  1.  

Stendas „Žemė-mūsų namai“.

I aukšto foje

Violeta Juchnevič, Aušra Parapinavičiūtė, Gražina Tamašauskienė.

Savaitės eigoje pildomas mokinių kūrybiniais darbais.

  1.  

3 a klasė

Edukacija „Lietuvos ledynai ir piliakalniai“.

8.55 val.,

211 kab.

Džiuljeta Deleckytė

 
  1.  

3 b klasė

Edukacija „Lietuvos ledynai ir piliakalniai“.

9.55 val.,

212 kab.

Vilma Molytė

 

  1.  

1 a klasė

Edukacija „Vilniaus pilių

Paukščiai“.

11.00 val.

216 kab.

Rasita Vekeriotienė

 
  1.  

Pamoka kitaip.

5 a, 5 b, 6 b, 6 bs, 7 c kl. nuotolinė edukacinė pamoka „Vilniaus pilys“.

12.10 val., kabinetai

Kristina Rimkutė, klasių auklėtojai.

 
  1.  

Neformalaus ugdymo būrelių „Kūrybiniai labirintai“ ir „Rankdarbių mozaika“ darbų paroda ,,Pavasario aidai“.

I aukšto foje

II aukšto foje

Violeta Juchnevič, Jolanta Tamulienė,

EugenijusVerbickas.

 
  1.  

Informacinis/pažintinis stendas 

„Mūsų paukščiai“.

II aukšto koridorius prie centrinio stendo.

Rasita Vekeriotienė.

 
  1.  

1-4 klasių mokinių dailyraštis „Žemė-mūsų namai“.

1-4 klasių kabinetai,

stendai prie kabinetų.

1-4 klasių auklėtojos

 
  1.  

PUG, 1-8 klasės

Klasės valandėlė tema: „Vanduo- mūsų turtas“.

(Vandens lašelių dekoracijų kūrimas)

Klasių/grupių kabinetai

Klasių auklėtojai.

Užpildytus lašelius atnešti į 217 kab.

Kovo 22 d.

Vandens diena

  1.  

Garso įrašas „Išgirsk vandenį“.

7.00-8.00 val., mokyklos erdvės

Gražina Tamašauskienė, Lina Sudeikytė.

Įrašas vanduo: https://www.youtube.com/watch?v=7_aWzEukfnU

  1.  

PUG kūrybinių darbų paroda iš antrinių žaliavų.

I aukšto foje

PUG auklėtojos

 

  1.  

Pamokose integruojama „Vandens“ tema (uždaviniai, patarlės, bandymai ir kt.)

8.05-14.00 val.

Mokytojai dalykininkai,

klasių auklėtojai, specialistai.

 

  1.  

4 a klasės mokinių edukacinis žygis po Vilniaus apylinkes.

9.00 val., Vilniaus miestas

Asta Šermukšnienė.

 
  1.  

7 a, 7 b kl. edukacinis/pažintinis žygis po Vilniaus pilies kompleksą.

12.30 val. Vilniaus miestas

Lina Konstantinavičienė, Simonas Giedrys.

 
  1.  

Stendas „Vandens lašeliai“.

PUG, 1-8 kl. mokinių kūrybinių darbų paroda.

I aukšto foje

Asta Šermukšnienė, Aida Janukėnaitė,

klasių auklėtojai.

Pamokose integruojama Vandens tema (uždaviniai, patarlės, bandymai ir kt.)

  1.  

1-4 klasių mokinių dailyraščių paroda „Žemė- mūsų namai“.

II aukšto koridorius,. stendai prie klasių.

Klasių auklėtojos.

 
  1.  

Vaizdo pateiktis.

„Laiškas iš 2070“.

8.05 val.

Mokytojai dalykininkai,

klasių auklėtojai.

Pateiktis

Google diske bus atsiųsta.

  1.  

Neformalaus ugdymo būrelių ,,Kūrybiniai labirintai“ ir ,,Rankdarbių mozaika“ projektas ,,Vandenyno gelmėse“.

II aukšto foje

Violeta Juchnevič, Jolanta Tamulienė.

 

Kovo 23 d.

  1.  

Garso įrašas „Pažink paukščio giesmę“.

7.00-8.00 val., mokyklos erdvės

Gražia Tamašauskienė, Lina Sudeikytė.

Įrašas su paukščių įvardinimu

https://www.youtube.com/watch?v=KYVy-DTN488

  1.  

5-8 kl. mokinių kūrybinių darbų paroda „Paukščiai“.

I aukšto foje

Kristina Rimkutė

 
  1.  

1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Žemė-mūsų namai“.

Stendai prie klasių.

1-4 klasių mokytojos

 
  1.  

1-4 klasių mokinių sąspietis

„Visi kartu-šokio žingsniu“.

10.30-11.00 val.

Kiemas iš Mindaugo g. pusės.

Evaldas Račkauskas

 
  1.  

2 a klasė

Pamoką veda mokinių tėvai.

Pamokos tema „Aš rūšiuoju. Rūšiuok ir tu !“.

210 kab.,

9.00 val.

Gražina Tamašauskienė

 

Kovo 24 d.

  1.  

Garso įrašas „Paukščių balsai“.

7.00-8.00 val., mokyklos erdvės

Gražina Tamašauskienė, Lina Sudeikytė.

Įrašas su paukščių įvardinimu

https://www.youtube.com/watch?v=KYVy-DTN488

  1.  

2 a klasė

Nuotolinė edukacija - „Vilniaus pilių paukščiai“.

10.00 val.,

210 kab.

Gražina Tamašauskienė

 
  1.  

3 c klasė

Edukacija - „Lietuva senovėje“.

11.00 val.,

217 kab.

Aida Janukėnaitė

 
  1.  

8 a klasė

Edukacija - „Vilniaus pilys“.

12.20 val., Vilnius

Loreta Vyšniauskienė

 

  1.  

Įdomiosios pertraukos - „Kryžiažodžių labirintuose“.

Pertraukos tarp pamokų

Aušra Parapinavičiūtė

Kryžiažodžiai pakabinti koridoriuose prie klasių.

  1.  

3-4 klasių mokinių protmūšis

„Ką žinau apie Lietuvą“.

12.05-12.50 val.

Aktų salė

Asta Šermukšnienė, 

3-4 kl. mokytojos.

 

Kovo 25 d.

  1.  

Garso įrašas „Paukščių balsai“.

7.00-8.00 val., mokyklos erdvės

Gražina Tamašauskienė, Lina Sudeikytė.

Įrašas su paukščių įvardinimu

https://www.youtube.com/watch?v=KYVy-DTN488

  1.  

4 b klasė

Nuotolinė edukacija „Lietuvos piliakalniai“.

10.00 val.,

309 kab.

Rima Sičiūnienė.

 
Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
4. 11.05 – 11.50
  • 1. 08.05 – 08.50
  • 2. 09.00 – 09.45
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.15 – 14.00
  • 7. 14.10 – 14.55
  • 8. 15.05 – 15.50
Aktyvi mokykla
Sveikatiada