Neformalus švietimas

                                                                                                                                                                                                                                               PATVIRTINTA
Vilniaus karaliaus  Mindaugo mokyklos
direktoriaus 2023 m. rugsėjo 6 d.
įsakymu Nr. V – 151

 

 

VILNIAUS  KARALIAUS  MINDAUGO  MOKYKLOS  NEFORMALIOJO  ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ  TVARKARAŠTIS  2023-2024 M. M.

 

Eil. Nr.

 

Neformaliojo švietimo būrelis

 

Klasės

 

Užsiėmimų laikas

 

Užsiėmimų vieta

Mokytojo pavardė,

vardas

1 - 4 klasės

 

Judrieji žaidimai

1-4 kl.

Ketvirtadienis 13.10-13.55 val.

Sporto salė/lauko aikštynas

Miškinis Daivaras

 

Krepšinis

1-4 kl.

Antradienis 14.05-14.40 val.

Sporto salė/lauko aikštynas

Miškinis Daivaras

 

Folkloro studija

1-4 kl.

Pirmadienis 14.00-14.45 val.

404 kab.

Mockevičius Darius

 

Šokio būrelis

1-2 kl.

Pirmadieniais 14.00-14.45 val.

Aktų salė (230 kab.)

Račinskaitė Erika

 

Šokio būrelis

3-4 kl.

Pirmadieniais 14.50-15.35 val.

Aktų salė (230 kab.)

Račinskaitė Erika

 

Šokio būrelis

1-2 kl.

Ketvirtadienis 14.00-14.45 val.

Aktų salė (230 kab.)

Račinskaitė Erika

 

Šokio būrelis

3-4 kl.

Antradienis 14.00-14.45 val.

Aktų salė (230 kab.)

Račinskaitė Erika

 

Rankdarbių mozaika

2-4 kl.

Ketvirtadienis 15.00-15.45 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

 

Rankdarbių mozaika

1 kl.

Trečiadienis  15.00-15.45 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

 

„Kūrybiniai labirintai“

1-4 kl.

Trečiadienis 13.10-14.50 val.

306 kab.

Juchnevič Violeta

 

Gamtos ir daiktų pasaulis

1d kl.

Antradienis 12.15-12-50 val.

114 kab.

Jankauskaitė Morta

 

Gamtos ir daiktų pasaulis

4d kl.

Antradienis 13,10-13.55 val.

112 kab.

Kovalevskienė Ingrida

 

Edutenas

1a kl.

Pirmadienis 12.15-13.00 val.

213 kab.

Deleckytė Džiuljeta

 

Edutenas

1b kl.

Trečiadienis 12.15-13.00 val.

213 kab.

Molytė Vilma

 

Edutenas

1c kl.

Penktadienis  12.15-13.00 val.

213 kab.

Martinkėnaitė Milda

 

Edutenas

2a kl.

Antradienis 13.10-13.55 val.

213 kab

Šermukšnienė Asta

 

Edutenas

2b kl.

Pirmadienis 13.10-13.55 val.

213 kab.

Rima Sičiūnienė

 

Edutenas

3a kl.

Ketvirtadienis 13.10-13.55 val.

213 kab.

Baltruševičiūtė Giedrė

 

Edutenas

3b kl.

Trečiadienis 13.10-13.55 val.

213 kab.

Pudžemienė Vida

 

Edutenas

4a kl.

Ketvirtadienis 13.10-13.55 val.

213 kab.

Tamašauskienė Gražina

 

Edutenas

4b kl.

Penktadienis 12.15-13.00 val.

213 kab.

Masiokiene Aušra

5 - 8 klasės

 

Tinklinis-lengvoji atletika

 

5-8 kl.

Antradienis 15.00-15.45 val.

Ketvirtadienis 15.00-15.45 val.

Sporto salė,

mokyklos sporto aikštė

Giedrys Simonas

 

Lengvoji atletika/judrieji žaidimai.

5-6 kl.

Ketvirtadienis 14.00-14.45 val.

Sporto salė/lauko aikštynas

Miškinis Daivaras

 

Meridianas

 

5-8 kl.

Penktadienis 15.00-15.45 val.

Informacinis centras,

305 kab. ir kt.

Konstantinavičienė Lina

 

Rankdarbių mozaika

5-8 kl.

Pirmadienis 13.50-15.30 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

 

Mokinių taryba

5-8 kl.

Pirmadienis 14.40-15.25 val.

401 kab.

Kociūtė Gabrielė

 

„Kūrybiniai labirintai“

5-8 kl.

Pirmadienis 13.50-15.30 val.

314 kab.

Juchnevič Violeta

 

Psichologijos būrelis

5-8 k1.

Trečiadienis 15.00-15.45 val.

222 kab.

Dieninienė Jolita

 

Ispanų kalba

5-8 k1.

Pirmadienis 13.50-14.35 val.

311 kab.

Kociūtė Gabrielė

 

„Išmok groti ukulėle“

5-8 kl.

Pirmadienis 13.50-14.35 val.

411 kab.

Šipelienė Rugilė

 

 

 

 

 

Atnaujinta: 2024-03-01
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.05 – 08.50
  • 2. 09.00 – 09.45
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.15 – 13.00
  • 6. 13.10 – 13.55
  • 7. 14.05 – 14.50
  • 8. 15.00 – 15.45
Aktyvi mokykla
Sveika mokykla
Sveikatiada