Neformalus švietimas

NEFORMALIOJO  ŠVIETIMO 

UŽSIĖMIMŲ  TVARKARAŠTIS  2020-2021 M. M.

Eil. Nr.

Neformaliojo ugdymo būrelis

Klasės

Užsiėmimų laikas

Užsiėmimų vieta

Mokytojo

pavardė, vardas

 

1 - 4 klasės

1.

Judrieji žaidimai.

1-4 kl.

Ketvirtadienis 13.10-13.55 val.

Lauko aikštynas/ Aktų salė

Miškinis Daivaras

2.

Krepšinis.

1-4 kl.

Trečiadienis 13.10-13.55 val.

Sporto salė

Miškinis Daivaras

3.

Muzikos būrelis - folkloro studija

1-4 kl.

Ketvirtadienis 14.10-14.55 val.

Penktadienis 13.00-13.45 val.

411 kab., Aktų salė 411 kab., Aktų salė

Čepulienė Asta

4.

Muzikos būrelis

1-4 kl.

Trečiadienis 15.00-15.45 val.

Trečiadienis 15.55-16.40 val.

411 kab., Aktų salė

Mockevičius Darius

5.

Šokio būrelis (Jnč3)

1 kl.

Pirmadienis 13.00-13.30 val.

Trečiadienis 13.00-13.30 val.

Aktų salė

Račkauskas Evaldas

6.

Šokio būrelis (Jnč1)

2-4 kl.

Pirmadienis 13.55-14.40 val.

Trečiadienis 13.55-14.40 val.

Aktų salė

Račkauskas Evaldas

7.

Šokio būrelis (Jnč2)

2-4 kl.

Pirmadienis 15.10-15.50 val.

Trečiadienis 15.15-15.50 val.

Aktų salė

Račkauskas Evaldas

8.

Rankdarbių mozaika

1a,b kl.

Antradienis 13.00-13.45 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

9.

Rankdarbių mozaika

2a,b,c kl.

Antradienis 14.00-14.45 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

10.

Rankdarbių mozaika

3a,b-4a,b kl.

Antradienis 15.00-15.45 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

11.

Gamtos ir daiktų pasaulis.

1c kl.

Ketvirtadienis 11.55-13.05 val.

112 kab.

Kovalevskienė Ingrida

12.

Gamtos ir daiktų pasaulis.

2d kl.

Ketvirtadienis 13.10-13.55 val.

114 kab.

Jankauskaitė Morta

13.

Keramika

1c kl.

Antradienis 11.55-12.05,12.30 - 13.05 val.

133/112 kab.

Milerytė Ingrida

14.

Keramika

2d kl.

Antradienis 13.10-13.55 val.

133 kab.

Milerytė Ingrida

15.

Antras žingsnis

1a kl.

Antradienis 12.05-12.50 val.

210 kab.

Tamašauskienė Gražina

16.

Antras žingsnis

2a kl.

Antradienis 12.05-12.50 val.

211 kab.

Deleckytė Džiuljeta

17.

Antras žingsnis

2b kl.

Trečiadienis 13.10-13.55 val.

212 kab.

Molytė Vilma

18.

Antras žingsnis

3a kl.

Trečiadienis 11.55-13.05 val.

310 kab.

Šermukšnienė Asta

19.

Antras žingsnis

4a kl.

Trečiadienis 12.05-12.50 val.

216 kab.

Vekeriotienė Rasita

20.

Antras žingsnis

4b kl.

Trečiadienis 12.05-12.50 val.

214 kab.

Parapinavičiūtė Aušra

 

5 - 8 klasės

21.

Krepšinis

Krepšinis

5-8 kl.

Antradienis 14.10-15.00 val.

Penktadienis 14.10-15.00 val.

Sporto salė,

sporto aikštynas

Giedrys Simonas

22.

Keramika

5-8 kl.

Antradienis 15.05-15.50 val.

133 kab.

Milerytė Ingrida

23.

Keramika

6c kl.

Antradienis 14.10-14.55 val.

133 kab.

Milerytė Ingrida

24.

Meridianas

5-8 kl.

Penktadienis 15.00-15.45 val.

305 kab.

Konstantinavičienė Lina

25.

Šokis

5-8 kl.

Pirmadienis 16.05-16.50 val.

Trečiadienis 16.10-16.55 val.

Aktų salė

Račkauskas Evaldas

26.

Menų studija

5-8 kl.

Penktadienis 14.10-14.55 val.

Penktadienis 15.10-15.55 val.

411 kab., aktų salė

Mockevičius Darius

27.

Muzikinė valandėlė

5-8 kl.

Antradienis 13.15-14.00 val.

Aktų salė.

Kaladinskaitė Rugilė

28.

„Kūrybiniai labirintai“

5-8 kl.

Antradienis 14.10 -14.55 val.

308 kab.

Juchnevič Violeta

29.

Psichologijos būrelis

5-8 k1.

Trečiadienis 15.00-15.45 val.

222 kab.

Dieninienė Jolita

 

Atnaujinta: 2020-10-09
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
1. 08.05 - 08.50
  • 1. 08.05 - 08.50
  • 2. 09.00 - 09.45
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.15 - 14.00
  • 7. 14.10 - 14.55
  • 8. 15.05 - 15.50
Iki žiemos atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.
Sveikatiada