Neformalus švietimas

 

VILNIAUS  KARALIAUS  MINDAUGO MOKYKLOS  NEFORMALIOJO  ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ  TVARKARAŠTIS  2021-2022 M. M.

Eil.
Nr.

Neformaliojo švietimo
būrelis

Klasės

Užsiėmimų laikas

Užsiėmimų vieta

Mokytojo pavardė,
vardas

1 - 4 klasės

1

Judrieji žaidimai.

1-4 kl.

Antradienis
13.00-13.45 val.

Sporto salė, aktų salė, mokyklos sporto aikštė

Miškinis Daivaras

2

Krepšinis.

1-4 kl.

Penktadienis
14.00-14.45 val.

Sporto salė, mokyklos sporto aikštelė

Miškinis Daivaras

3

Muzikos būrelis.

1-4 kl.

Pirmadienis
13.00-13.45 val.
13.55- 14.40 val.

Aktų salė

Mockevičius Darius

4

Šokio būrelis (Jč2).

1-4 kl.

Pirmadienis 14.00-14.45 val.
Trečiadienis 14.00-14.45 val.

Aktų salė

Račkauskas Evaldas

5

Šokio būrelis (Jč1).

1-4 kl.

Pirmadienis 14.50-16.00 val.
Trečiadienis 14.50-15.55 val.

Aktų salė

Račkauskas Evaldas

6

Rankdarbių mozaika.

1-4 kl.

Pirmadienis
13.00-13.45 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

7

Rankdarbių mozaika.

1-4 kl.

Pirmadienis
14.00-14.45 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

8

Rankdarbių mozaika.

1-4 kl.

Trečiadienis
14.10-14.55 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

9

„Kūrybiniai labirintai“.

1-4 kl.

Pirmadienis
14.00-14.45 val.

213 kab.

Juchnevič Violeta

10

Informatika pradedantiesiems.

4a klasė

Pirmadienis
13.00-13.45 val.

310 kab./ IT kab.

Šermukšnienė Asta

11

Gamtos ir daiktų pasaulis.

2c kl.

Penktadienis
11.55-13.05 val.

112 kab.

Kovalevskienė Ingrida

12

Gamtos ir daiktų pasaulis.

3d kl.

Pirmadienis
12.50-13.35 val.

144 kab.

Jankauskaitė Morta

13

Obuolio draugai.

4b kl.

Penktadienis
12.05-12.50 val.

309 kab.

Sičiūnienė Rima

5 - 8 klasės

14

Krepšinis-lengvoji atletika.

7-8 kl.

Pirmadienis
14.00-14.45 val.

Sporto salė,
mokyklos sporto aikštė

Giedrys Simonas

15

Judrieji žaidimai-lengvoji atletika.

5-6 kl.

Antradienis
14.10-14.55 val.

Sporto salė,
mokyklos sporto aikštė

Giedrys Simonas

16

Meridianas.

5-8 kl.

Penktadienis
15.15-16.00 val.

305 kab.

Konstantinavičienė Lina

17

Šokis.

5-8 kl.

Pirmadienis 16.05-16.50 val.
Trečiadienis 16.05-16.50 val.

Aktų salė

Račkauskas Evaldas

18

Komunikavimo paslaptys.

5-8 kl.

Antradienis 15.00-16.30 val. Ketvirtadienis 15.00-16.30 val.

Aktų salė/Google Meet

Račkauskas Evaldas

19

„Kūrybiniai labirintai“.

5-8 kl.

Antradienis 14.10-14.55 val.
Antradienis 15.00-15.45 val.

213 kab.

Juchnevič Violeta

20

Psichologijos būrelis.

5-8 k1.

Trečiadienis 15.00-15.45 val.

222 kab.

Dieninienė Jolita

21

Ispanų kalba.

5-8 k1.

Antradienis 14.10-14.55 val.
Ketvirtadienis 14.10-14.55 val.

407 kab.

Kociūtė Gabrielė

 

Atnaujinta: 2021-10-04
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.05 - 08.50
  • 2. 09.00 - 09.45
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.15 - 14.00
  • 7. 14.10 - 14.55
  • 8. 15.05 - 15.50
Sveikatiada
Aktyvi mokykla