Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

VILNIAUS KARALIAUS MINDAUGO  MOKYKLA MOKYTOJŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS
2019 - 2020 m. m.
 
Mokytojo pavardė, vardas
Dalykas           Kabinetas
Savaitės diena
Laikas (val.)
Lietuvių kalbos ir literatūros
Lazdauskienė Virginija
lietuvių kalba
307 kab.
Trečiadienis
14.15 - 15.00  5-7 kl.
15.00 - 15.30  8 kl.
Kondratovič Elena
lietuvių kalba
311 kab.
Penktadienis
13.20 – 14.05
Užsienio kalbų
Raudienė Rasa
anglų k.
407 kab.
Trečiadienis
14.15 - 15.00
Vitkovskienė Vaida
anglų k.
409 kab.
Trečiadienis
14.15 - 15.00
Agajeva Gulnar
rusų k.
410 kab.
Antradienis
14.15 - 15.00
Šimulynas Edvinas
vokiečių k.
235 kab.
Ketvirtadienis
14.55 - 15.40
Matematikos - informacinių technologijų
Bogusevičienė Sonata
matematika
306 kab.
Pirmadienis
14.50 - 15.35
Bliujūtė Rasa
matematika
203 kab.
Antradienis
14.15 - 15.00
Šarmavičius Egidijus
inf. technolog
233 kab.
Trečiadienis
15.00 - 15.45
Socialiniai mokslai
Konstantinavičienė Lina
geografija
408 kab.
Trečiadienis
14.15 - 15.00
Vyšniauskienė Loreta
istorija
410 kab.
Pirmadienis
14.00 - 15.00
Gamtos mokslai
Adomaitis Irmantas
fizika
203 kab.
Ketvirtadienis
15.10 - 15.45
Martinkėnienė Vilma
chemija
233 kab.
Ketvirtadienis
14.15 - 15.00
Spundzevičienė Virginija
gamta ir žmogus, biologija
234 kab.
Pirmadienis
14.55 - 15.40
Pradinis ugdymas
Molytė Vilma
lietuvių k., matematika, pasaulio pažinimas
212 kab.
Trečiadienis
15.00 - 15.35
Deleckytė Džiuljeta
lietuvių k., matematika, pasaulio pažinimas.
211 kab.
Penktadienis
13.20 - 13.55
Tamašauskienė Gražina
lietuvių k, matematika, pasaulio pažinimas
210 kab.
Penktadienis
12.25 - 13.10
Dobkevičienė Simona
lietuvių k, matematika, pasaulio pažinimas
217 kab.
Penktadienis
13.20 - 13.55
Janukėnaitė Aida
lietuvių k, matematika, pasaulio pažinimas
215 kab.
Ketvirtadienis
12.25 - 13.10
Parapinavičiūtė Aušra
lietuvių k, matematika, pasaulio pažinimas
214 kab.
Penktadienis
13.20 - 14.05
Šermukšnienė Asta
Lietuvių k., matematika, pasaulio pažinimas,
310 kab.
Trečiadienis
13.20 - 14.05
Žilionienė Irena
Lietuvių k, matematika, pasaulio pažinimas
309 kab.
Trečiadienis
13.20 - 14.05
Sadovnikienė Aušra
Lietuvių k, matematika, pasaulio pažinimas
213 kab.
Trečiadienis
13.20 - 14.05
Rasita Vekeriotienė
Lietuvių k, matematika, pasaulio pažinimas, anglų k.
216 kab.
Antradienis
13.20 - 14.05

 

Atnaujinta: 2020-03-27
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.05 - 08.50
  • 2. 09.00 - 09.45
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 11.10 - 11.55
  • 5. 12.25 - 13.10
  • 6. 13.20 - 14.05
  • 7. 14.15 - 15.00
  • 8. 15.10 - 15.55
Pamokų tvarkaraštis