Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

PATVIRTINTA
Vilniaus karaliaus Mindaugo mokyklos
direktoriaus 2023 m rugsėjo 6 d.
įsakymu Nr. V - 158

 

VILNIAUS KARALIAUS MINDAUGO  MOKYKLA
MOKYTOJŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS
2023 - 2024 m. m.

 

Mokytojo pavardė,

vardas

Dalykas

Kabinetas

Savaitės diena

Laikas (val.)

Lietuvių kalbos ir literatūros

Košinskaitė Sigita

lietuvių kalba

307 kab.

Antradienis

15.00-15.45

Černiūtė Auksė

lietuvių kalba

406 kab.

Pirmadienis

13.50-14.35

Lazdauskienė Virginija

lietuvių kalba

406 kab.

Ketvirtadienis

14.00-14.45

Užsienio kalbų

Raudienė Rasa

anglų k.

407 kab.

Trečiadienis

15.00-15.45

Kociūtė Gabrielė

anglų k.

311 kab.

Trečiadienis

15.00-15.45

Merkelytė Paulina

anglų k.

213 kab.

Pirmadienis

13.50-14.35

Huseynova Gulnar

rusų k.

401 kab.

Trečiadienis

14.00-14.45

Matematikos - informacinių technologijų

Bogusevičienė Sonata

matematika

306 kab.

Ketvirtadienis

14.30-15.15

Masiulis Algirdas

matematika

203 kab.

Trečiadienis

14.55-15.40

Končiuvienė Diana

matematika

404 kab.

Pirmadienis

13.50-14.35

Šarmavičius Egidijus

informatika

233 kab.

Antradienis

14.55-15.40

Socialiniai mokslai

Konstantinavičienė Lina

geografija

305 kab.

Pirmadienis

14.55-15.40

Vyšniauskienė Loreta

istorija

410 kab.

Trečiadienis

15.00-15.45

Gamtos mokslai

Masiulis Algirdas

fizika

203 kab.

Antradienis

14.55-15.40

Martinkėnienė Vilma

chemija

203 kab.

Ketvirtadienis

14.55-15.40

Ratkutė Dominyka

gamta ir žmogus,

biologija

234 kab.

Antradienis

14.10-15.30

Pradinis ugdymas

Deleckytė Džiuljeta

lietuvių k. ir literatūra, matematika, gamtos mokslai, visuomeninis ugdymas

211 kab.

Penktadienis

13.10-13.55

Molytė Vilma

lietuvių k. ir literatūra,

matematika, gamtos mokslai, visuomeninis

ugdymas

401 kab.

Ketvirtadienis

13.10-13.45

Martinkėnaitė Milda

lietuvių k. ir literatūra,

matematika, gamtos mokslai, visuomeninis

ugdymas

217 kab.

Penktadienis

13.10-13.55

Šermukšnienė Asta

lietuvių k, matematika,

pasaulio pažinimas

314 kab.

Trečiadienis

13.10-13.55

Sičiūnienė Rima

Lietuvių k, matematika,

pasaulio pažinimas

309 kab.

Trečiadienis

13.10-13.55

Giedrė Baltruševičiūtė

lietuvių k. ir literatūra,

matematika, gamtos mokslai, visuomeninis ugdymas

216 kab.

Penktadienis

13.40-14.25

Vida Pudžemienė

lietuvių k. ir literatūra,

matematika, gamtos mokslai, visuomeninis

ugdymas

214 kab.

Trečiadienis

13,10-13,55

Tamašauskienė Gražina

lietuvių k, matematika,

pasaulio pažinimas

210 kab.

Pirmadienis

13.00-13.45

Aušra Masiokienė

lietuvių k, matematika,

pasaulio pažinimas

215 kab.

Trečiadienis

13.10-13.55

 

Atnaujinta: 2024-03-01
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
2. 09.00 – 09.45
  • 1. 08.05 – 08.50
  • 2. 09.00 – 09.45
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.15 – 13.00
  • 6. 13.10 – 13.55
  • 7. 14.05 – 14.50
  • 8. 15.00 – 15.45
Aktyvi mokykla
Sveika mokykla
Sveikatiada